zshajik.edupage.sk – Základná škola, Námestie mladosti 1, 010 15 Žilina | Katalóg dedo.sk

zshajik.edupage.sk – Základná škola, Námestie mladosti 1, 010 15 Žilina

Základná škola, Námestie mladosti 1, ŽilinaZákladná škola, Námestie mladosti 1, Žilina // // &scaron, zá, školy, obrá, projekty, hadom, roční, monika, žiaci, prihlásenie, mladosti, Žilina, na&scaron, námestie, kliknutí, obrá zok, &scaron koly, námestie mladosti

URL adresa: http://zshajik.edupage.sk

Doplňujúce informácie o webe:
UTF-8

Prihlásenie Základná škola Námestie mladosti 1, Žilina Ponuka pre verejnosť Pracovné ponuky EEG BioFeedback Alfa tréning Multifukčné ihrisko Poradenstvo Školský psychológ Špeciálny pedagóg Výchovný poradca Rodičom Novinky Konzultačné hodiny Prváci Fotoprehliadka školy Oznamy Tlačivá Školská jedáleň Internetová žiacka knižka Napíšte nám Prihlásenie Žiakom Školské zájazdy Projektový deň Projektové zručnosti Office Arena 2014 PJU Projektové vyučovanie Práca s informáciami Vyhodnotenie zberu Šikanovanie Jedálny lístok Písomky / DÚ Kalendár Moodle Hajik Bez kriedy Známky Viac Učiteľom Webmail školy Suplovanie Knižnica Školská redakcia Navigácia Hlavná stránka O škole Kontakt Mapa Štatistika Vzdelávací program Dokumenty školy Šport na škole Napíšte nám Fotoalbum Galéria projektov Učitelia Triedy Predmety ŠKD Srdiečko Personálne obsadenie Dokumenty ŠKD Denný režim Plán akcií 2015/2016 Krúžky Absolventi Žiacky parlament Občianske združenie Rada školy Projekty a aktivity Zmluvy, faktúry Digitálna knižnica 2% dane ONLINE jedáleň Rozvrh Fotogaléria Výstava k 25-ke našej školy

Na Mestskom úrade je  výstava k 25.výročiu založenia našej školy.  Po kliknutí na obrázok sa vám ukáže pár exponátov, ale ak chcete vidieť a vedieť viac, stačí do 13.5. prísť a popozerať sa. Stojí to naozaj za to.

S hadom na zebre

Aj tento školský rok sa naša škola zúčastní so žiakmi 5. ročníka dopravnej hry s názvom „S hadom na zebre“, ktorá je súčasťou kampane pre základné školy k podpore  udržateľného cestovania – chôdza, jazda na bicykli, cestovanie verejnou dopravou príp. spolujazda pre cesty do školy. Začíname 2.5.2016.

Projekty na vlastivede 4.C

Aj na hodinách vlastivedy sa učia žiaci vypracovávať projekty. Ako to zvládli šikovní žiaci zo 4.C sa môžete presvedčiť sami.

Dažďová záhrada

22. apríla 2016 sa na našej škole konala záverečná konferencia k projektu Dažďová záhrada - miesto pre inšpiráciu, poznanie, činy i relax, spojená so slávnostným otvorením a prehlliadkou záhrady. Bližšie info po kliknutí na obrázok.

Zápis do 0. a 1.ročníka

Na škole už prebehol úspešný zápis detí do 1. a 0.ročníka. Ďakujeme rodičom za dôveru a tešíme sa na prácu s budúcimi nulťáčikmi a prváčikmi. Tí, ktorí nestihli zapísať dieťa v riadnom termíne, môžu tak urobiť kedykoľvek po dohovore s p.zástupkyňou Šenkovou.

Jungle park a športovo-turistický krúžok

 

Sobota 16.4. , Jungle park v Mojši a kopec zábavy na športovo-turistickom krúžku. Ak chcete vidieť viac, kliknite si na obrázok.

Plavecký kurz

 

V apríli sa žiaci 0.-3.ročníka zúčastnili plaveckého kurzu pod vedením skúsených plavčíkov z plaveckej školy NEREUS. A ako to vyzeralo, uvidíte po kliknutí na obrázok.

Štvrtok 5. 5. 2016 práve beží čas do zvonenia Počet návštev: 6530717 Narodeniny a meniny Dnes (Štvrtok 5.5.2016) Kristína Chobotová (7.C) Janka Dunajová Zajtra (Piatok 6.5.2016) Beáta Gašparíková (2.A) Klaudia Králová (9.B) Marko Solárik (6.B) Anna Gajdošová Pozajtra (Sobota 7.5.2016) Peter Katrenčin (8.C) Emma Koniarová (9.A) Martina Čakanková (3.C) Monika Gallová (8.C) Monika Machútová (9.A) Mgr. Monika Šenková Novinky Výstava k 25-ke našej školy S hadom na zebre Projekty na vlastivede 4.C Dažďová záhrada Zápis do 0. a 1.ročníka Kontakt Základná škola, Námestie mladosti 1, Žilina Námestie mladosti 1, 010 15 Žilina +421/41/5078611 Prihlásenie Prihlasovacie meno: Heslo: Neviem prihlasovacie meno alebo heslo komunikujem so serverom, počkajte prosím ...

&scaron, zá, školy, obrá, projekty, hadom, roční, monika, žiaci, prihlásenie, mladosti, Žilina, na&scaron, námestie, kliknutí, obrá zok, &scaron koly, námestie mladosti