www.profesia.sk – Práca v zahraničí

Práca v zahraničí | Kariéra v kocke | PROFESIA.SKPráca v zahraničí | Kariéra v kocke | PROFESIA.SK // Informácie o pracovných možnostiach v iných krajinách. // ďalej, Čítať, prácu, krajina, jazyku, životopisu, alebo, ponúka, práve, anglickom, veľa, sveta, slovensku, nemeckom, profesia, jedným, pracovné, zahraničí, práce, môžete, uplatnenie, Čítať ďalej, nemeckom jazyku, anglickom jazyku, vám vzor

URL adresa: http://www.profesia.sk/cms/kariera-v-kocke/hladam-pracu/praca-v-zahranici/3847

Doplňujúce informácie o webe:
"UTF-8

Práca v zahraničí Austrália

Koala, kengura, Sydney či hlavné mesto Canberra. Na druhej strane sveta sa nachádza veľa príležitostí.

Čítať ďalej » Belgicko

Čokoláda od výmyslu sveta, Valóni, Flámi, ale aj Brusel či Antverpy – to všetko môžete nájsť práve v Belgicku, ak sa rozhodnete hľadať svoje uplatnenie práve tam.

Čítať ďalej » Cyprus

Subtropické podnebie, kopec zábavy a zážitkov s partiou kamošov a ešte k tomu výplata vo vrecku. Povedzte, môžete si želať viac?

Čítať ďalej » Česká republika

Príbuzná mentalita, žiadne jazykové bariéry, geografická blízkosť či priaznivý kurz českej koruny. To všetko sú dôvody, prečo sa Slováci do Českej republiky budú i naďalej vracať.

Čítať ďalej » Dánsko

Krajina roviny, Lega a rozprávkára Hansa Christiana Andersena. Ak vám nebude clivo za horami, možno je Dánsko pre vás to pravé.

Čítať ďalej » Fínsko

Ak sa neobávate počiatočného kroku do neznáma, nestrácajte ani sekundu. Pracovné skúsenosti v krajne tisícich jazier môžete získať v rôznych oblastiach.

Čítať ďalej » Francúzsko

Francúzsko ponúka rôznorodosť a pestrosť. Ak viete po francúzsky, neváhajte vyraziť a uplatniť sa v krajine galského kohúta.

Čítať ďalej » Grécko

Grécko je spájané s najlepšou dovolenkou pri mori. Vy tam možno nájdete tú najlepšiu prácu pri mori.

Čítať ďalej » Holandsko

Chodíte do práce radi na bicykli? Tak to je Holandsko pre vás tá pravá krajina.

Čítať ďalej » Island

Zrejme poznáte islandské gejzíry alebo speváčku Björk, ale čo tak spoznať aj pracovné možnosti na Islande?

Čítať ďalej » Írsko

Večne zelený ostrov, ktorý pre anglicky hovoriacich ľudí ponúka veľa príležitostí. V Írsku našlo uplatnenie množstvo cudzincov, staňte sa jedným z nich.

Čítať ďalej » Kanada

Rozlohou druhá najväčšia krajina sveta je doslova hladná po kvalifikovaných odborníkoch. Stačí získať pracovné povolenie a môže sa vám splniť kanadský sen.

Čítať ďalej » Luxembursko

Luxembursko je malá krajina s vysokou úrovňou života a šikovní ľudia tam nájdu uplatnenie.

Čítať ďalej » Maďarsko

Maďarsko ponúka množstvo zaujímavých ponúk. A je to len na skok z domu.

Čítať ďalej » Nemecko

Nemci sú známi svojou precíznosťou, takže sa v Nemecku určite pracovne presadíte.

Čítať ďalej » Nórsko

Nórsko je plné fjordov, ale aj zaujímavých pracovných ponúk.

Čítať ďalej » Portugalsko

More a dobré víno. Ak máte radi práve tieto dve veci, vyskúšajte život v Portugalsku, pretože práve to ho charakterizuje.

Čítať ďalej » Rakúsko

Vysoký životný štandard len kúsok od Slovenska nalákal už veľa ľudí, budete jedným zo Slovákov pracujúcich v Rakúsku?

Čítať ďalej » Slovinsko

Krajina podobná menom i vlajkou Slovensku má predsa len niekoľko odlišností. Vyskúšajte prácu v Slovinsku.

Čítať ďalej » Španielsko

Poobedňajšia siesta, vášnivé flamenco, slnkom zaliate pláže a priateľskí ľudia. To je len zlomok z toho, čo získate, ak skúsite šťastie v Španielsku.

Čítať ďalej » Švédsko

Krajina, ktorá nám dala lacný nábytok, ponúka prácu, ktorá vôbec nie je lacno platená. Skúste si nájsť prácu vo Švédsku.

Čítať ďalej » Taliansko

V Taliansku si nájdete prácu najmä v letných mesiacoch, ale veľké mestá ponúkajú príležitosti po celý rok.

Čítať ďalej » USA

USA, krajina neobmedzených možností, kde dobrý nápad, vytrvalosť a pracovitosť majú cenu zlata. Premeňte americký sen na svoju realitu.

Čítať ďalej » Veľká Británia

Vo Veľkej Británii sa budete cítiť skoro ako doma, toľko Slovákov tam už našlo svoju prácu. Buďte jedným z nich.

Čítať ďalej » Súvisiace stránky Vzor životopisu v anglickom jazyku Prinášame vám vzor štruktúrovaného životopisu v anglickom jazyku. Vzor životopisu v nemeckom jazyku Prinášame vám vzor štruktúrovaného životopisu v nemeckom jazyku. Vzor motivačného listu v anglickom jazyku Hľadáte prácu v zahraničí alebo chcete pracovať v medzinárodnej spoločnosti na Slovensku? Zíde sa vám vzor... Vzor motivačného listu v nemeckom jazyku Hľadáte prácu v Nemecku alebo Rakúsku alebo chcete pracovať v medzinárodnej spoločnosti na Slovensku? Zíde sa vám... Pracovná cesta Pracovná cesta je vykonávanie svojej práce na inom mieste, než je dohodnuté v pracovnej zmluve. Životné situácie Dôchodcovia Nezamestnaní Rodičia Študenti a absolventi Zamestnaní Zdravotne znevýhodnení Zobraziť navigáciu Skryť navigáciu O nás Kontakt VOP Ochrana osobných údajov Cenník Partneri Facebook Fórum práce Kariéra v kocke Brigády Chránené dielne Zoznam pozícií Zoznam lokalít Platy.sk HR aplikácia Mark HR club Domelia Edujobs Profesia days © 1997-2014 Profesia, Všetky práva vyhradené! PROFESIA.SK je členom skupiny Alma Media ...

ďalej, Čítať, prácu, krajina, jazyku, životopisu, alebo, ponúka, práve, anglickom, veľa, sveta, slovensku, nemeckom, profesia, jedným, pracovné, zahraničí, práce, môžete, uplatnenie, Čítať ďalej, nemeckom jazyku, anglickom jazyku, vám vzor